Kasy fiskalne dla gastronomii

W czasie wielu lat funkcjonowania naszej firmy poznaliśmy potrzeby naszych Klientów z różnych branż. Dlatego spośród dostępnych u nas modeli wybraliśmy kasy fiskalne dla gastronomii, które cechują się wyjątkową funkcjonalnością oraz wieloma niezbędnymi w restauracjach programami. Wszystkie placówki gastronomiczne od 1 lipca 2021 roku zobowiązane są do wykorzystywania urządzeń fiskalnych online. Kasy z tej kategorii komunikują się z Centralnym Repozytorium Kas za pomocą łącza internetowego automatycznie co 2 godziny.

Do Repozytorium przekazywane są wszelkie dane z kasy, takie jak raporty dobowe, paragony fiskalne, dokumenty niefiskalne i inne zdarzenia, a także informacje o przeprowadzanych przeglądach okresowych urządzeń. Poza kasami fiskalnymi dla gastronomii w naszej ofercie znajdziesz także nowoczesne oprogramowanie przeznaczone specjalne dla obiektów gastronomicznych, takich jak bary, restauracje, foodtrucki czy kawiarnie.

Jakie funkcje powinny mieć kasy fiskalne dla restauracji?

Kasy fiskalne dla restauracji oraz pozostałych placówek gastronomicznych powinny posiadać znacznie więcej niż jedynie podstawowe funkcje. Najprostsze modele, choć kuszą niską ceną, mogą w konsekwencji okazać się niewystarczające nawet dla niewielkich lokali. Dobrym pomysłem jest wybór systemu gastronomicznego opartego o drukarkę fiskalną Posnet, Novitus lub Elzab w wersji online.

Do niego oferujemy uniwersalny system do faktur i paragonów POS BISTRO, który pracuje w chmurze, a dostęp do informacji możesz mieć z dowolnego miejsca (komórki, tabletu, komputera z systemem Windows lub Mac OS). Co więcej, nawet do najmniejszych kas masz możliwość podłączenia terminala płatniczego. Otrzymasz go u nas w ramach programu Polska bezgotówkowa. Zgodnie z jego zasadami firma biorąca udział w wynajmie terminala jest zwolniona z opłat co najmniej przez 12 miesięcy. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz uruchomienie wszystkich urządzeń w docelowym miejscu.

Urządzenie fiskalne dla restauracji przede wszystkim powinno dawać możliwość obsługi kilku paragonów jednocześnie, dzielenia paragonu, łatwego wystawiania faktur, rozliczenia zmiany, dokonywania zamówień kuchennych oraz kilku innych istotnych czynności. Skontaktuj się z nami, abyśmy pomogli Ci wybrać rozwiązanie najlepsze dla Twojego lokalu!