Kasy fiskalne dla hurtowni

Jeśli prowadzisz hurtownię alkoholi lub innych produktów czy duży sklep z artykułami przemysłowymi i spożywczymi, sprawdź naszą ofertę kas fiskalnych dla hurtowni. Przygotowaliśmy ją, biorąc pod uwagę potrzeby w zakresie sposobu obsługi Klienta, wymagania dotyczące analizy sprzedaży, wysokość obrotów hurtowni czy wielkość przeciętnego koszyka. Propozycja firmy FISKAS rozpoczyna się od niewielkiej, lecz uniwersalnej kasy Posnet Bingo online połączonej z szufladą kasową. Jeśli dla Twojej firmy to za mało, oferujemy zintegrowany półautomatyczny system obsługi Klienta z ekranami dotykowymi, wagą, skanerem i czytnikiem kart płatniczych.

Informacja na żądanie o wielkości obrotów czy ilości wystawionych paragonów to wygoda i spokój, a jednocześnie możliwość podjęcia szybkich decyzji w przedsiębiorstwie. Program handlowy w chmurze zapewnia zdalny i nieograniczony dostęp do informacji za pomocą dowolnego urządzenia posiadającego dostęp do Internetu. Jeśli chciałbyś uzyskać takie rozwiązanie, skontaktuj się z naszą firmą lub odwiedź nas w siedzibie w Warszawie. Wówczas omówimy z Tobą propozycję systemu lub jednostanowiskowego urządzenia i zaproponujemy najlepszą opcję.

Zalety systemów oraz kas fiskalnych dla hurtowni

Kasy fiskalne dla hurtowni oraz połączone z nimi całe systemy cechują się wieloma korzyściami, które docenią właściciele hurtowni. Są one dostosowane do potrzeb danej branży, podobnie jak kasy fiskalne dla sklepów, placówek medycznych czy restauracji. Spośród licznych ich zalet warto wymienić:

  • prostą obsługę,
  • dotykowy interfejs,
  • współpracę z chmurą i szybką wymianę danych z magazynem,
  • możliwość konfiguracji klawiszy,
  • darmowe aktualizacje oprogramowania,
  • współpracę ze skanerem i kartami płatniczymi.

Nasze urządzenia nie tylko są zaawansowane technologicznie, ale mają też nowoczesny design, który jest niezwykle przyjazny użytkownikowi. Systemy są bardzo wygodne w obsłudze i zapewniają sprawną pracę. Zachęcamy do kontaktu w celu uzyskania szczegółów naszej oferty lub umówienia się na prezentację.