Oprogramowanie sprzedażowe

Chcesz sprawnie prowadzić obsługę działu handlowego, kontrolować dostawy i sprzedaż? – skorzystaj z nowoczesnych aplikacji sprzedażowych!

Dzięki bogatej funkcjonalności i prostej, intuicyjnej obsłudze, proponowane przez nas programy od wielu lat cieszą się dobrą opinią i zaufaniem wśród naszych klientów. Użytkownicy sprzedawanego przez nas oprogramowania to sklepy, przedsiębiorstwa oraz instytucje o zróżnicowanym profilu działalności.

Programy, które są dostępne w naszej ofercie zostały wyselekcjonowane na postawie 19 letniego doświadczenia we wdrażaniu systemów informatycznych. W naszej propozycji znajdziesz solidny pakiet programów, do zarządzania firmą.

U nas znajdzież systemy handlowe (Subiekt GT, WF-MAG, PC MARKET, PC-POS), do gastronomii (GASTRO POS, GASTRO SZEF, SOGA, S4H), hotelarstwa (SOHO), prowadzenia usług dla ludności (MIKROSUBIEKT, WF MAG START). Zapraszamy na prezentacje.

Oprogramowanie dla sklepów

Jeśli prowadzisz Firmę Handlową np. sklep, hurtownię, sprzedaż internetową, nasi specjaliści zaproponują odpowiedni program dla Twoich potrzeb.

Umów się na bezpłatną prezentację, sprawdź jak z wybraną aplikacją współpracują kasy, wagi, drukarki czy skanery.

W trakcie prezentacji będzie można wydrukować próbny paragon, etykietę, szczegółowy raport sprzedaży, porozmawiać szczegółowo na temat funkcjonalności programów.

Nasze propozycje:

 • Subiekt GT (producent InsERT)
 • Gestor GT (producent InsERT)
 • mikroSubiekt dla Windows (producent InsERT)
 • Sello (producent InsERT)
 • Subiekt Sprint (producent InsERT)
 • PC Market (producent Insoft)
 • PC POS (producent Insoft)
 • WF-Mag w wersji START; BIZNES; PRESTIŻ (producent Asseco Wapro)

Oprogramowanie dla gastronomii

Oprócz podstawowych funkcji charakterystycznych dla oprogramowania dla gastronomii, warto zwrócić uwagę na nowoczesne rozwiązania wspomagające pracę kelnerów i kadry zarządzającej w restauracji.

W naszej ofercie znajdziesz dedykowane dla gastronomii programy firmy Softech (Gastro Pos i Gastro Szef), które cieszą się dobrą opinią i zaufaniem naszym i naszych klientów od wielu już lat.

W ostatnim czasie, odpowiadając na zapotrzebowanie rynku na najnowocześniejsze rozwiązania, dołączyliśmy do naszego asortymentu programy S4H Pos i S4H Chef, autorstwa kołobrzeskiej firmy S4H. Programy oferują możliwość podłączania nowoczesnych urządzeń oraz zarządzania pracą restauracji oddalonych od siebie o setki czy tysiące kilometrów.

Jeśli potrzebujesz oprogramowania w najprostszym lecz mimo to nadal funkcjonalnalnym standardzie możemy polecić sprawnie działający program SOGA firmy NOVITUS z Nowego Sącza.
Przejrzysty i bardzo czytelny układ programu umożliwia niezwykle szybkie opanowanie go przez pracowników i nie wymaga wcześniejszej znajomości obsługi komputera nawet na poziomie podstawowym.

Nasze propozycje:

 • S4h (producent S4H)
 • SOGA (producent Novitus)
 • Gastro Pos (producent Softech)
 • Gatsro Szef (producent Softech)

Oprogramowanie dla biur rachunkowych

Czy decydujesz się na samodzielne prowadzenie księgowości we własnej firmie czy planujesz założyć Biuro Rachunkowe – wybierz profesjonalne oprogramowanie do tego celu.

W zależności od tego jaką formę rozliczeń z Urzędem Skarbowym przyjmiesz, proponujemy aplikacje do prowadzenia pełnej lub uproszczonej księgowości.

Programy Rachmistrz i WF KaPeR to solidne oprogramowanie pozwalające na prowadzenie uproszczonej księgowości w formie książki przychodów i rozchodów, zaś Rewizor i WF FaKir to pozycje odpowiednie dla bardziej wymagającej pełnej księgowości przedsiębiorstwa.

Nasze propozycje:

 • Rewizor GT (producent Insert)
 • Rachmistrz GT (producent Insert)
 • WF KaPeR dla Windows (producent Asseco Wapro)

Oprogramowanie dla hoteli

Specyfika branży hotelarskiej wymaga wyspecjalizowanego oprogramowania ułatwiającego sprawne i efektywne zarządzanie placówką.

Dla małych placówek hotelarskich i moteli oferujemy niedrogi lecz jednocześnie nowoczesny system zarządzania hotelem SOHO.

System ten powstawał we współpracy z osobami doświadczonymi w pracy w branży hotelarskiej, przez co jego podstawową i olbrzymią zaletą jest to iż przy prostej konstrukcji jest zarazem praktyczny i funkcjonalny. Obsługa programu jest niezwykle łatwa do opanowania, a jednocześnie jest on bardzo sprawnym narzędziem do zarządzania hotelem. Ponadto ważnym atrybutem tego programu jest bardzo atrakcyjna cena.

Nasze propozycje:

 • SOHO (producent Novitus)

Oprogramowanie do pracy w terenie

Oprócz szerokiej oferty programów wspierających sprzedaż i prowadzenie gospodarki magazynowej możesz także zakupić program sprzedaży mobilnej.

Program do pracy mobilnej umożliwia przedstawicielom handlowym zbieranie zamówień i sprzedaż towarów. To proste i wygodne, a jednocześnie funkcjonalne narzędzie pracujące na urządzeniach mobilnych z ekranem dotykowym.

Alternatywą dla niewielkiego palmtopa jest zastosowanie netebooka z mobilną drukarką, który łączy się z serwerem (w siedzibie firmy) za pośrednictwem łącza internetowego. Takie połączenie można łatwo uzyskać dzięki szeroko rozpowszechnionym modemom przenośnym.

Nasze propozycje:

 • Mobilny Subiekt (producent Insert)
 • Subiekt GT – Zdalny pulpit (producent Microsoft)