Kasy fiskalne dla lekarzy

Jeśli prowadzisz indywidualną praktykę lekarską, z pewnością zainteresuje Cię nasza oferta kas fiskalnych dla lekarzy. Została ona dostosowana w taki sposób, by spełniała potrzeby placówek medycznych oraz – zgodnie z obowiązującym rozporządzeniem – aby urządzenia pracowały w trybie online. Sprzedaż usług lekarskich powinna być rejestrowana od pierwszej dokonanej transakcji, a na paragonach fiskalnych powinny znaleźć się dokładne nazwy realizowanych usług.

Bierzemy pod uwagę również fakt, że wielu lekarzy poza spotkaniami w gabinecie realizuje wizyty domowe, podczas których także zobowiązani są do wystawienia paragonów lub faktur. Dlatego oferowane przez nas urządzenia są niewielkich, poręcznych rozmiarów i mają wbudowany akumulator, byś mógł je bez problemu przenosić i używać w dowolnym momencie. Należy jednak pamiętać o tym, by zapewnić kasie fiskalnej stałe łącze z Internetem w celu przesyłania danych do Repozytorium.

Niedrogie i proste w obsłudze urządzenia

Wśród kas fiskalnych dla lekarzy znajdziesz propozycje niedrogich urządzeń, które cechują się łatwą obsługą i bezawaryjnością. Podobnie jak w przypadku kas fiskalnych dla prawników, umożliwią Ci one szybkie i sprawne wystawianie paragonów. Ich niewielkie rozmiary sprawiają, że nie potrzebujesz przeznaczać dużo miejsca w gabinecie na skomplikowane systemy fiskalne, a przejrzysty interfejs gwarantuje wygodną obsługę.

Skorzystaj z naszych usług, a zapewnimy Ci kompleksowe wsparcie na każdym etapie współpracy. Przede wszystkim zaproponujemy Ci model kasy dostosowany do Twoich potrzeb, odpowiednio go zaprogramujemy, nauczymy Cię go używać oraz dopilnujemy wszystkich formalności urzędowych. Zapraszamy do kontaktu w celu umówienia spotkania i prezentacji lub uzyskania szczegółowych informacji dot. oferty.