Kasy fiskalne dla fryzjerów

Wszystkie gabinety prowadzące usługi kosmetyczne i kosmetologiczne, a także zakłady fryzjerskie zobowiązane są do bieżącej rejestracji obrotów. Dlatego w ofercie naszej firmy przygotowaliśmy duży wybór kas fiskalnych dla fryzjerów oraz wielu innych grup zawodowych. Zdajemy sobie sprawę, że każda branża potrzebuje zróżnicowanych rozwiązań, które będą najlepiej dopasowane do jej specyfiki pracy, a także codziennych potrzeb i możliwości.

Wśród polecanych przez nas urządzeń znajdziesz zarówno niewielkich rozmiarów kasy oraz drukarki fiskalne, jak i terminale czy tablety z odpowiednim oprogramowaniem. Naszą ofertę uzupełniamy profesjonalnym serwisem kas fiskalnych na terenie Warszawy oraz fachowym doradztwem. Jeśli wciąż nie jesteś więc pewien, która kasa fiskalna dla fryzjerów spełni Twoje oczekiwania, skontaktuj się z nami. Na podstawie informacji, których nam udzielisz, dopasujemy optymalne rozwiązanie, które z powodzeniem sprawdzi się w Twojej firmie.

Jakie kasy fiskalne sprawdzą się najlepiej w zakładach fryzjerskich?

Spośród licznych modeli dostępnych w naszym asortymencie wybraliśmy kasy fiskalne dla fryzjerów, które najlepiej sprawdzą się w ich salonach. Zakłady realizujące usługi fryzjerskie od 1 lipca 2021 roku zobligowane są do stosowania urządzeń fiskalnych online. Dlatego dużym zainteresowaniem cieszy się m.in. najmniejsza na rynku kasa – Posnet Mobile HS online. Spośród modeli niewielkich rozmiarów polecamy także Posnet Ergo online oraz Elzab K10 online. Jeśli masz mało miejsca na stanowisku, wypróbuj nasze urządzenie Posnet wraz z 10-calowym tabletem Samsung.

Do niego oferujemy uniwersalny system do faktur i paragonów POS BISTRO, który pracuje w chmurze, a dostęp do informacji możesz mieć z dowolnego miejsca (komórki, tabletu, komputera z systemem Windows lub Mac OS). Co więcej, nawet do najmniejszych kas masz możliwość podłączenia terminala płatniczego. Otrzymasz go u nas w ramach programu Polska bezgotówkowa. Zgodnie z jego zasadami firma biorąca udział w wynajmie terminala jest zwolniona z opłat co najmniej przez 12 miesięcy. Zapewniamy kompleksową obsługę oraz uruchomienie wszystkich urządzeń w docelowym miejscu.